İri Şəhərlərin Birləşmiş Su Təchizatı Xidməti "Formula1" yarışlarına görə fəaliyyət planı hazırlayır - Komissiya yaradıldı
Yaradılıb: 22-07-2024 16:04
13-15 sentyabr 2024 cü il tarixində Bakı şəhərində keçirələcək " Formula 1" yarişları zamanı Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi İri Şəhərlərin Birləşmiş Su Təchizatı Xidməti qarşısında duran öhdəliklərin icrası, planlamalar, mövcud vəziyyətin qiymətləndirilməsi, görüləsi işlərlə bağlı fəaliyyət planının hazırlanması məqsədilə yaradılan komissiyanın və işçi qrupunun iclası keçirilib.
Xidmətin müavinləri – komissiya sədri Tahir Xəlilov, sədr müavini İlqar Tağıyev, komissiyanın və işçi qrupunun üzvlərinin iştirakı ilə keçirilən iclasda fəaliyyət planında əksini tapmalı olan nüanslar üzrə fikir mübadiləsi aparılıb, təkliflər irəli sürülüb, tapşırıqlar verilib.

The United Water Supply Service of Major Cities is preparing an action plan for a "Formula 1" competitions – a commission was established
Created: 22-07-2024 16:04
A meeting of the commission and a working group established for the purpose of execution of obligations to the Azerbaijan Water Reserves Agency United Water Supply Service of Major Cities, planning, evaluation of the current situation, preparation of an action plan related to the work to be done during the "Formula 1" races, which will be held in Baku on September 13-15, 2024. At the meeting held with the participation of deputies of the service - commission chairman Tahir Khalilov, deputy chairman Ilgar Taghiyev, members of the commission and the working group, opinions were exchanged on the nuances that should be reflected in the action plan, suggestions were made, and tasks were given.