Qeyri-iş günlərində gücləndirilmiş iş rejimi tətbiq ediləcək
15 iyun - Milli Qurtuluş Günü və Qurban bayramı ilə əlaqədar qeyri-iş günlərində Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi “İri şəhərlərin Birləşmiş Su Təchizatı Xidməti” publik hüquqi şəxsi gücləndirilmiş iş rejimində fəaliyyət göstərəcək. Qeyri-iş günlərində mərkəzi idarə aparatında və yerli sukanal idarələrində 24 saatlıq növbətçilik təmin olunacaq.
Abonentlərin diqqətinə çatdırılır ki, bayram və qeyri-iş günlərində əhalinin içməli su ilə təchizatında dayanıqlılığın təmin olunması məqsədilə bütün təşkilatı və texniki tədbirlər görüləcək, qəza xidmətləri fasiləsiz fəaliyyət göstərəcək.
Abonentlərdən xahiş olunur içməli və tullantı su şəbəkələrində yaranan problemlərlə əlaqədar 955 Zəng Mərkəzinə müraciət etsinlər.

An intensified working hours on non-working days
During non-working days in connection with National Salvation Day and Aid Qurban the State Water Reserves Agency Public legal entity "United Water Supply Service of Major Cities" will operate in an intensified mode. During the non-working days, 24-hour duty will be provided at the central office, regional and local water supply branches and areas.
It is brought to subscribers' attention that all organizational and technical measures will be taken to ensure the stability of drinking water supply to population on holidays and non-working days. No planned maintenance-repair, connection and preventive work will be carried out in hydrotechnical facilities, reservoirs and transmission mains.
Consumers are required to contact the 955 Call Center regarding problems in drinking water supply and sewerage services.