“Su şəbəkəsinə qoşulma” işçi qrupunun iclası keçiriləcək
24 may 2024-cü il tarixində Biznes mühiti və beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiyanın “Su şəbəkəsinə qoşulma” işçi qrupunun su şəbəkəsinə qoşulma üzrə iqtisadi islahatlar, qoşulma üçün Vahid Pəncərə sisteminin yaradılması, qoşulma ilə bağlı xidmət keyfiyyəti üzrə standartların və hədəflərin müzakirəsi mövzusunda növbəti iclası keçiriləcəkdir.
İclas çərçivəsində Su şəbəkəsinə qoşulma ilə bağlı 2024-cü il üzrə Yol Xəritəsi və müasir prioritetlərin müzakirə edilməsi nəzərdə tutulur.
Keçiriləcək iclasla əlaqədar vətəndaşlar, o cümlədən özəl sektorun nümayəndələri Komissiyanın “www.azranking.az” internet portalının onlayn müraciət (www.azranking.az/online-apply) bölməsi və ya hazırkı elan bölməsindəki “Təklif göndər” onlayn xidməti vasitəsilə əsas mövzu ilə bağlı təklif verə və ya məsələ qaldıra, habelə işçi qrupun iclasında iştirak etmək barədə müraciət edə bilərlər.

Meeting of the “Connection to water network” working group
On May 24, 2024, the following meeting of the "Connection to the water network" working group of the Commission on Business Environment and International Ratings will be held on the topic of economic reforms on connection to the water network, the creation of a Single Window system for connection, and the discussion of service quality standards and goals related to connection.
Within the framework of the meeting, it is planned to discuss the Road Map for 2024 and latest priorities related to connection to the water network.
Concerning the upcoming meeting, citizens, including representatives of the private sector, can contact the main topic through the online application section of the Commission's "www.azranking.az" internet portal (www.azranking.az/online-apply) or the "Send a proposal" online service in the current announcement section at the same time they can make a proposal or raise an issue, as well as apply to participate in the meeting of the working group.