Novruz bayramı ərəfəsində şəhid ailələri ziyarət edilib
Novruz bayramı ərəfəsində Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi və Azərbaycan Su Təsərrüfatı İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsinin nümayəndələri torpaqlarımızın azadlığı uğrunda gedən döyüşlərdə şəhid olmuş əməkdaşların  ailələrini ziyarət edib.
Şəhid ailələrinin üzvləri ilə görüş zamanı şəhidlərin keçdiyi şərəfli döyüş yolundan bəhs olunub, onların göstərdiyi igidlik və şücaət xatırlanıb.  Qeyd olunub ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, müzəffər Ali Baş Komandan İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə ordumuz bütün dünyaya öz qüdrətini, gücünü nümayiş etdirib. Xalqımız vətən qarşısında borcunu şərəflə yerinə yetirərək qəhrəmancasına şəhid olmuş və yaralanmış gənclərlə qürur duyur.
Görüşlərdə Prezident İlham Əliyevin şəhid ailələrinə göstərdiyi  diqqət və qayğıdan danışılıb, bu istiqamətdə həyata keçirilən dövlət siyasətinin əhəmiyyətindən bəhs olunub, şəhidlərin xatirəsinin daim qəlbimizdə yaşayacağı vurğulanıb.

The families of martyrs are visited on the eve of the Novruz Holiday
On the eve of the Novruz Holiday representatives of the Azerbaijan State Water Resources Agency and the Republican Committee of the Azerbaijan Water Management Employees' Trade Union visited the family members of the employees who became martyred in the battles for the liberation of our lands.
During the meeting with the family members of the martyrs the glorious war path of the martyrs was mentioned, the courage and valor they showed was remembered. It was noted that under the President of the Republic of Azerbaijan, the victorious Commander-in-Chief Ilham Aliyev’s leadership, our army demonstrated its power and strength to the whole world. Our nation is proud of the young people who heroically died and were wounded, honorably fulfilling their duty to the motherland.
President Ilham Aliyev’s attention and care rendered to the families of martyrs, the importance of the state policy implemented in this direction were mentioned during the meetings.