Yaradılıb: 27-12-2023 10:23
Biznes mühiti və beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiyanın “Su şəbəkələrinə qoşulma” işçi qrupunun 27 dekabr 2023-cü il tarixində saat 15:00-da video-konfrans formatında iclası keçiriləcək.
İclasda Dünya Bankı Qrupunun “Əlverişli Biznes Mühiti” layihəsinin “Su şəbəkəsinə qoşulma” indikatoru ilə bağlı müvafiq sahədə təkmilləşmələrin həyata keçirilməsinə dair 2022-2023-cü illər üzrə Yol Xəritəsinin cari ildə icra vəziyyəti və işçi qrupunun bundan əvvəlki iclasında verilmiş tapşırıqlarla bağlı görülmüş işlər barədə məlumat veriləcək, həmçinin gündəliyə uyğun olaraq digər məsələlər və 2024-cü il üzrə Yol Xəritəsinin hazırlanması müzakirə ediləcək.

Created: 27-12-2023 10:23
Video conference on “Connection to the water networks” of Commission on Business Environment and International Rankings will be held on December 27, 2023 at 15:00
Information on the implementation status of the Road Map for 2022-2023 in the current year regarding the implementation of improvements in the relevant field related to the "Connection to the water network" indicator of the World Bank Group's "Fair Business Environment" project and the work done in relation to the tasks given at the previous meeting of the working group will be given, as well as other issues according to the agenda and the preparation of the Road Map for 2024 will be discussed within the meeting.