“Sahibkarların tikinti obyektlərinin su təchizatı və tullantı suların axıdılması sistemlərinə qoşulması Qaydası” layihəsi ilə bağlı iclas keçiriləcək
Yaradılıb: 22-05-2023 10:19
Dünya Bankının “B-Ready” hesabatının “Utility Services” indikatoru üzrə ölkəmizə dair potensial balların hesablanması üçün Dünya Bankı Qrupu tərəfindən qiymətləndirmə vərəqinin layihəsinin təqdimatı ilə bağlı iclas keçiriləcəkdir.
2023-cü il 22 may tarixində saat 15:00-da Dünya Bankının “B-Ready” hesabatının “Utility Services” indikatoru üzrə ölkəmizə dair potensial balların hesablanması üçün Dünya Bankı Qrupu tərəfindən qiymətləndirmə vərəqinin layihəsinin təqdimatı, “Sahibkarların tikinti obyektlərinin su təchizatı və tullantı suların axıdılması sistemlərinə qoşulması Qaydası”nın layihəsinin yekun variantının müzakirəsi ilə bağlı İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiyalar Mərkəzinin inzibati binasında iclas keçiriləcəkdir.

A meeting in connection with the project "Regulation for connecting entrepreneurs’ construction facilities to water supply and waste water discharge systems"
Created: 22-05-2023 10:19
A meeting will be held regarding the presentation of the draft evaluation sheet by the World Bank Group for the calculation of potential points for our country under the "Utility Services" indicator of the World Bank's "B-Ready" report.
The meeting will be held in the administrative building of the Economic Reforms Analysis and Communications Center regarding the World Bank Group’s presentation of a draft assessment sheet for calculating the potential scores for our country under the "Utility Services" indicator of the World Bank's "B-Ready" report, the discussion of the final version of the draft on " Regulation for connecting entrepreneurs’ construction facilities to water supply and waste water discharge systems" on May 22, 2023, at 15:00.