Ümummilli lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyi ilə əlaqədar keçirilən futbol turniri başa çatıb
Azərbaycan xalqının ümummilli lideri Heydər Əliyevin 100 illik yubileyi münasibətilə keçirilən idman yarışları çərçivəsində futbol turnirinə yekub vurulub. Final oyununda Nəqliyyat və Xüsusi Texnika İdarəsi ilə Nərimanov Rayon Sukanal İdarəsinin komandaları qarşılaşıb. Oyun Nəqliyyat və Xüsusi Texnika İdarəsi komandasının 3:1 hesablı qələbəsi ilə başa çatıb.
Futbol turnirində Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyinin "Azərsu" ASC-nin struktur bölmələrinin 20 komandası hər birində 5 komanda olmaqla 4 qrupda mübarizə aparıb.

The football tournament held in connection with the celebrations of national leader Heydar Aliyev’s 100th Jubilee has ended
Created: 05-05-2023 15:45
A football tournament was held as part of the sports competitions held on the occasion of the national leader of the Azerbaijani people, Heydar Aliyev’s 100th anniversary. The teams of Transport and Special Equipment Department and Narimanov District Sukanal Office met in the final. The game ended with a 3:1in the favor of the Transport and Special Technical Department team.
In the football tournament, 20 teams of the structural divisions of "Azersu" OJSC of Azerbaijan State Water Resources Agency competed in 4 groups with 5 teams in each.