“Azərsu” ASC-nin sədri vəzifəsini müvəqqəti icra edən Köçərli Həsənov Naftalan şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək
Yaradılıb: 10-04-2023 15:32
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2023-cü ilin aprel ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədri vəzifəsini müvəqqəti icra edən Köçərli Həsənov 14 aprel 2023-cü il tarixində Naftalan şəhərində Naftalan, Goranboy və Xocalı rayonlarından olan sakinləri qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Naftalan şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyəti üzrə müraciətləri dinləniləcək.
Vətəndaşlar qəbul üçün Naftalan, Goranboy və Xocalı sukanal sahələrinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Kocharli Hasanov, acting as the chairman of "Azersu" OJSC, will receive citizens in Naftalan city
According to the reception schedule of citizens in cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in April 2023, Kocharli Hasanov, who is acting as the chairman of "Azersu" OJSC, will receive citizens from Naftalan, Goranboy and Khojali in Naftalan city on April 14, 2023.
The reception will be held at the Heydar Aliyev Center situated in the city of Naftalan at 10 am. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens can apply for reception to Naftalan, Goranboy and Khojali Sukanal Areas, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.