Salyan və Neftçala rayonlarının sakinləri üçün qəbul keçirilib
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2023-cü ilin yanvar ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədrinin birinci müavini Teyyub Cabbarov 27 yanvar 2023-cü il tarixində Salyan şəhərində Salyan, Neftçala rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl “Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini Teyyub Cabbarov və Salyan Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Sevindik Hətəmov ümummilli lider Heydər Əliyevin abidəsini ziyarət edib, abidə önünə gül dəstəsi düzərək Ulu Öndərin əziz xatirəsinə ehtiramlarını bildiriblər.
Salyan şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçirilən qəbulda Salyan və Neftçala rayonlarından olan 28 nəfər iştirak edib. Vətəndaşların müraciətləri içməli su təchizatı və tullantı sularının axıdılması xidmətləri, işə qəbul və digər məsələlərlə bağlı olub.
Müraciətlərin araşdırılaraq zəruri tədbirlərin görülməsi barədə aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinə tapşırıqlar verilib.

Reception for residents of Salyan and Neftchala regions was held
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by the heads of central executive bodies and other governing bodies in January 2023, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Teyyub Jabbarov received citizens from Salyan and Neftchala regions on January 27, 2023 in the city of Salyan.
Before the reception, Teyyub Jabbarov, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC and Sevindik Hatamov, Head of the Salyan Region Executive Power visited the monument to the national leader Heydar Aliyev, laid flowers at the monument and paid tribute to Great Leader’s memory.
The reception, held at the Heydar Aliyev Center situated in Salyan city, was attended by 28 people from the of Salyan and Neftchala regions. Citizens' appeals were related to drinking water supply and sewerage services, recruitment and other issues.