"Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Salyan və Neftçala sakinlərini qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2023-cü ilin yanvar ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 27 yanvar 2023-cü il tarixində Salyan şəhərində Salyan və Neftçala sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Salyan Rayon İcra Hakimiyyətinin binasında keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyəti üzrə müraciətləri dinləniləcək.
Vətəndaşlar qəbul üçün Salyan və Neftçala Sukanal sahələrinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Deputy Chairman of "Azersu" OJSC Kocherli Hasanov will receive citizens from Salyan and Neftchala
According to the reception schedule of citizens in cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in January 2023, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens from Salyan and Neftchala in the city of Salyan on January 27, 2023.
The reception will be held in the premises of Salyan region Executive Power at 10 am. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens can apply for reception to Salyan and Neftchala Sukanal Areas, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.