İşçilərin yay istirahətinin səmərəli təşkilinə xüsusi diqqət edilib
“Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətində işçilərin yay mövsümündə istirahətlərinin səmərəli təşkilinə xüsusi diqqət yetirilir.  Hər il ənənəvi olaraq Cəmiyyətin işçilərinin və onların ailə üzvlərinin asudə vaxtlarının səmərəli təşkili istiqamətində tədbirlər həyata keçirilir.
“Azərsu” ASC və Su Təsərrüfatı İşçiləri  Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsinin birgə tədbirlər planına əsasən, Cəmiyyətin idarə və təşkilatlarında çalışan işçilər və onların ailə üzvləri ölkəmizin müxtəlif bölgələrindəki istirahət mərkəzlərinə göndərilir.
Təsdiq olunmuş qrafikə əsasən, 2022-ci ilin yay mövsümündə “Azərsu” ASC-nin idarə və müəssisələrində çalışan işçilər və onların ailə üzvləri Xaçmaz, Quba, Qusar, İsmayıllı və Naftalandakı istirahət və müalicə mərkəzlərinə göndərilib. Ümumilikdə 3510 nəfər bu imkandan yararlanıb. İstirahət mərkəzlərində işçilərin və onların ailə üzvlərinin mənalı istirahəti üçün hər cür şərait yaradılıb.

Special attention was paid to the effective organization of employees’ summer vacation
"Azersu" Open Joint Stock Company pays special attention to the efficient organization of employees' summer holidays. Every year, traditionally, measures are carried out to effectively organize the employees’ and their family members’ leisure time.
According to the joint action plan of "Azersu" OJSC and the Republican Committee of the Water Management Employees' Trade Union, employees working in the company's departments and organizations and their family members are sent to recreation centers in different regions of our country.
According to the approved schedule, in the summer season of 2022, employees working in the offices and enterprises of "Azersu" OJSC and their family members were sent to recreation and treatment centers in Khachmaz, Guba, Gusar, Ismayilli and Naftalan. In total, 3510 people took advantage of this opportunity. In the recreation centers, all conditions have been created for employees’ and their family members’ meaningful relaxation.