“Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Göygöl rayonunda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin may ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 17 may 2022-ci il tarixində Göygöl rayonunda Göygöl və Daşkəsən rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Göygöl rayon Sukanal Sahəsinin inzibati binasında keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyəti üzrə müraciətləri dinləniləcək.
Vətəndaşlar qəbul üçün Göygöl və Daşkəsən Sukanal Sahələrinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens in Goygol region
According to the reception schedule of citizens in cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in May 2022, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens from Goygol and Dashkesen regions in Goygol region on May 17, 2022.
The reception will be held in the administrative building of the Goygol Sukanal Area on 10 am. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens can apply for reception to Goygol and Dashkesen Sukanal Areas, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.