“Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Saatlı şəhərində vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər idarəetmə qurumların rəhbərlərinin 2022-ci ilin mart ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq, “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 16 mart 2022-ci il tarixində Saatlı şəhərində Saatlı, Sabirabad və İmişli rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul Saatlı Sukanal İdarəsinin inzibati binasında keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyatı üzrə müraciətləri dinləniləcək və tədbirlər görüləcək.
Qəbulda COVID-19 xəstəliyinə qarşı 3-cü doza (buster doza) ilə peyvənd olunmuş, birinci və ikinci dozadan tələb olunan müddət keçməmiş, peyvəndləməyə əks göstərişi olan, xəstəliyə yoluxaraq immunitet sertifikatına malik vətəndaşlar iştirak edə bilər. Qəbula gələnlər mütləq qoruyucu maskadan istifadə etməlidir.
Vətəndaşlar qəbul üçün Saatlı, Sabirabad və İmişli Sukanal Sahələrinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens in Saatli
According to the reception schedule of citizens in the cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in March 2022, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens from Saatli, Sabirabad and Imishli regions on March 16, 2022 in the city of Saatli.
The reception will be held in the administrative building of Saatli Sukanal Branch. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens who have been vaccinated against COVID-19 with the 3rd dose (booster dose), those whose time for the first and second doses does not expired, who have contraindications to vaccination and who have a certificate of immunity to the disease can participate in the reception. Visitors must wear a protective mask.
Citizens can apply for reception to Saatli, Sabirabad and Imishli Sukanal Areas, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.