“Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Mingəçevir şəhəri və Yevlax rayonundan olan vətəndaşları qəbul edib
Yaradılıb: 13-10-2022 13:25
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin okyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 12 oktyabr 2022-ci il tarixində Mingəçevirdə Mingəçevir şəhəri  və Yevlax rayonundan olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl “Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov və Mingəçevir Şəhər İcra Hakimiyyətinin başçısı İlham İsmayılov ümummilli lider Heydər Əliyevin abidəsini ziyarət edib, abidə önünə gül dəstəsi düzərək Ulu Öndərin əziz xatirəsinə ehtiramlarını bildiriblər.
Mingəçevir Şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçirilən qəbulda Mingəçevir şəhəri və Yevlax rayonundan olan 61 nəfər iştirak edib. Vətəndaşların müraciətləri içməli su təchizatı və tullantı sularının axıdılması xidmətləri, işə qəbul və digər məsələlərlə bağlı olub. Müraciətlərin qısa müddətdə araşdırılaraq zəruri tədbirlərin görülməsi barədə aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinə tapşırıqlar verilib.

Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov received citizens from city of Mingechevir and Yevlakh district in the city of Mingechevir
Created: 13-10-2022 13:25
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by the heads of central executive bodies and other governing bodies in October 2022, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov accepted citizens from the city of Mingechevir and Yevlakh region on October 12, 2022 in the city of Mingechevir.
Before the reception, Kocharli Hasanov, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC and Ilham Ismayilov, Head of the Mingechevir city Executive Power visited the monument to the national leader Heydar Aliyev, laid flowers at the monument and paid tribute to Great Leader’s memory.
The reception, held at the Heydar Aliyev Center situated in Mingechevir, was attended by 61 people from the of Mingechevir and Yevlakh region. Citizens' appeals were related to drinking water supply and sewerage services, recruitment and other issues.