“Azərsu” ASC-nin sədr müavini Köçərli Həsənov Mingəçevir şəhəri və Yevlax rayonundan olan vətəndaşları qəbul edəcək
Yaradılıb: 05-10-2022 10:54
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin oktyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyətinin sədr müavini Köçərli Həsənov 12 oktyabr 2022-ci il tarixində Mingəçevir şəhərində Mingəçevir şəhəri və Yevlax rayonundan olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Mingəçevir şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyəti üzrə müraciətləri dinləniləcək.
Vətəndaşlar qəbul üçün Mingəçevir Sukanal İdarəsinə və Yevlax Sukanal Sahəsinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Deputy Chairman of "Azersu" OJSC Kocherli Hasanov will receive citizens from the city of Mingechevir and Yevlakh region in Mingechevir
Created: 05-10-2022 10:54
According to the reception schedule of citizens in cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in October 2022, Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Kocharli Hasanov will receive citizens from the city of Mingechevir and Yevlakh region in Mingechevir on October 12 2022.
The reception will be held in the Heydar Aliyev Center in the city of Mingechevir at 10 am. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens can apply for reception to Mingechevir Sukanal Office and Yevlakh Sukanal Area, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.