Qusar və Quba rayonlarından olan vətəndaşlar üçün qəbul keçirilib
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin avqust ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyəti sədrinin birinci müavini Teyyub Cabbarov 17 avqust 2022-ci il tarixində Qusar şəhərində Qusar və Quba rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl “Azərsu” ASC sədrinin birinci müavini Teyyub Cabbarov və Qusar Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Şair Alxasov ümummilli lider Heydər Əliyevin abidəsini ziyarət edib, abidə önünə gül dəstəsi düzərək Ulu Öndərin əziz xatirəsinə ehtiramlarını bildiriblər.
Qusar şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçirilən qəbulda Qusar və Quba rayonlarından 39 nəfər iştirak edib. Vətəndaşların müraciətləri içməli su təchizatı və tullantı sularının axıdılması xidmətləri, işə qəbul və digər məsələlərlə bağlı olub. Müraciətlərin qısa müddətdə araşdırılaraq zəruri tədbirlərin görülməsi barədə aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinə tapşırıqlar verilib.

Reception held for the citizens from Gusar and Guba regions
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by the heads of central executive bodies and other governing bodies in August 2022, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Teyyub Cabbarov accepted citizens from Gusar and Guba regions on August 17, 2022 in the city of Gusar.
Before the reception, Teyyub Cabbarov, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC and Shair Alkhasov, Head of the Gusar Region Executive Power visited the monument to the national leader Heydar Aliyev, laid flowers at the monument and paid tribute to Great Leader’s memory.
The reception, held at the Heydar Aliyev Center situated in Gusar city, was attended by 39 people from Gusar and Guba regions. Citizens' appeals were related to drinking water supply and sewerage services, recruitment and other issues. The heads of the relevant structural units were instructed to investigate the appeals in a short period of time and take necessary measures.