Qusar və Quba rayonlarından olan vətəndaşlar üçün qəbul keçiriləcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin avqust ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyəti sədrinin birinci müavini Teyyub Cabbarov 17 avqust 2022-ci il tarixində Qusar şəhərində Qusar və Quba rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 10:00-dan başlayaraq Qusar şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində keçiriləcək. Qəbulda sakinlərin aidiyyəti üzrə müraciətləri dinləniləcək.
Vətəndaşlar qəbul üçün Qusar və Quba Sukanal Sahələrinə, həmçinin 431-47-67 (daxili: 22-92, 22-93) nömrəsi və office@azersu.az elektron poçtu vasitəsilə ilə “Azərsu” ASC-yə müraciət edə bilərlər.

Reception for the citizens from Gusar and Guba regions will be held
According to the reception schedule of citizens in cities and regions by the heads of central executive authorities and other governing bodies in August 2022, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Teyyub Jabbarov will receive citizens from Gusar and Guba regions in Gusar city on August 17, 2022.
The reception will be held in Gusar city Heydar Aliyev Center on 10 am. The residents’ appeals will be heard and measures will be taken during the reception.
Citizens can apply for reception to Gusar and Guba Sukanal Areas, as well as to “Azersu” OJSC by calling 431-47-67 (internal: 22-92, 22-93) and sending an e-mail to office@azersu.az.