“Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyəti sədrinin birinci müavini Teyyub Cabbarov Şəmkir şəhərində vətəndaşları qəbul edib
Yaradılıb: 15-07-2022 11:31
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin 2022-ci ilin iyul ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə uyğun olaraq “Azərsu” Açıq Səhmdar Cəmiyyəti sədrinin birinci  müavini Teyyub Cabbarov 14 iyul 2022-ci il tarixində Şəmkir şəhərində Şəmkir  və Gədəbəy rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edib.
Qəbuldan əvvəl “Azərsu” ASC sədrinin birinci müavini Teyyub Cabbarov və Şəmkir Rayon İcra Hakimiyyəti başçısının birinci müavini Süleyman Zeynallı ümummilli lider Heydər Əliyevin abidəsini ziyarət edib, abidə önünə gül dəstəsi düzərək Ulu Öndərin əziz xatirəsinə ehtiramlarını bildiriblər.
Şəmkir şəhərindəki Heydər Əliyev Mərkəzində keçirilən qəbulda Şəmkir, Gədəbəy, Tovuz, Ağstafa, Qazax rayonlarından və Gəncə şəhərindən 47 nəfər iştirak edib. Vətəndaşların müraciətləri içməli su təchizatı və tullantı sularının axıdılması xidmətləri, işə qəbul və digər məsələlərlə bağlı olub.
Hər bir vətəndaşı dinləyən “Azərsu” ASC sədrinin birinci müavini T. Cabbarov müraciətlərin qısa müddətdə araşdırılaraq zəruri tədbirlərin görülməsi barədə aidiyyəti struktur bölmələrinin rəhbərlərinə tapşırıqlar verib. Vətəndaşlar tərəfindən qaldırılan məsələlərin bir qismi yerində həll olunub, araşdırmaya ehtiyacı olan müraciətlər nəzarətə götürülüb.

First Deputy Chairman of "Azersu" Open Joint Stock Company Teyyub Jabbarov received citizens in the city of Shamkir
Created: 15-07-2022 11:31
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by the heads of central executive bodies and other governing bodies in July 2022, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC Teyyub Cabbarov accepted citizens from Shamkir and Gedebey regions on July 14, 2022 in the city of Shamkir.
Before the reception, Teyyub Cabbarov, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC and Suleyman Zeynalli, Head of the Shamkir Region Executive Power visited the monument to the national leader Heydar Aliyev, laid flowers at the monument and paid tribute to Great Leader’s memory.
The reception, held at the Heydar Aliyev Center situated in Shamkir city, was attended by 47 people from Shamkir, Gedebey, Tovuz, Aghstafa, Gazakh regions and Ganja city. Citizens' appeals were related to drinking water supply and sewerage services, recruitment and other issues.
Listening to each citizen, First Deputy Chairman of “Azersu” OJSC T.Cabbarov instructed the heads of relevant departments to investigate the appeals as soon as possible and take the necessary measures. Some of the issues raised by citizens were resolved on the spot and appeals that needed to be investigated were taken under control.
The residents thanked President Ilham Aliyev for the attention and care, expressing satisfaction with the creation of comfortable and favorable conditions for the reception and consideration of citizens' appeals in the regions.