Ramazan bayramı ərəfəsində Vətən müharibəsi şəhidlərinin ailələri ziyarət edilib
Ramazan bayramı ərəfəsində "Azərsu” ASC-nin Sosial inkişaf şöbəsinin və Azərbaycan Su Təsərrüfatı İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Respublika Komitəsinin əməkdaşları Vətən müharibəsində şəhid olmuş işçilərin və ailə üzvü şəhid olmuş əməkdaşların ailələrinin ziyarət edib. Onlar Mingəçevir, Masallı, Beyləqan, Hacıqabul, Qaradağ rayonlarında şəhid ailələrinin evlərində olub, ailələrin qayğıları ilə maraqlanıblar.
Şəhid ailələrinin üzvləri ilə görüş zamanı qeyd olunub ki, Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Müzəffər Ali Baş Komandan İlham Əliyevin rəhbərliyi altında rəşadətli Azərbaycan Ordusu 44 gün davam edən hərbi əməliyyatlar nəticəsində mənfur düşməni darmadağın edərək uzun illər işğal altında qalan torpaqlarımızı azad edib. Ali Baş Komandanın rəhbərliyi ilə Ordumuz bütün dünyaya öz qüdrətini, gücünü nümayiş etdirib. Xalqımız vətən qarşısında borcunu şərəflə yerinə yetirərək qəhrəmancasına şəhid olmuş və yaralanmış gənclərlə qürur duyur. Görüşlərdə Prezident İlham Əliyevin şəhid ailələrinə göstərdiyi  diqqət və qayğının hər bir azərbaycanlı üçün örnək olduğu vurğulanıb.
Qeyd edək ki, Vətən müharibəsində “Azərsu” ASC-nin 3 əməkdaşı şəhidlik zirvəsinə ucalıb, 23 əməkdaşı isə yaralanıb. Eyni zamanda  Səhmdar Cəmiyyətdə çalışan 25 işçinin ailə üzvü şəhid olub, 45 nəfərin isə ailə üzvü yaralanıb.

Families of the martyrs of the Patriotic War were visited on the eve of Ramadan
On the eve of Ramadan Holiday, employees of the Social Development Department of “Azersu” OJSC and the Republican Committee of the Trade Union of Water Industry Employees of Azerbaijan visited the families of martyrs of the Patriotic War and their families. They visited the martyrs' families in Mingachevir, Masalli, Beylagan, Hajigabul and Garadagh districts and inquired about their care.
During the meeting with the martyrs’ families, it was noted that the brave Azerbaijani Army under the President of the Republic of Azerbaijan, Triumphant Supreme Commander-in-Chief Ilham Aliyev’s leadership liberated our lands, which had been occupied for many years, as a result of 44 days of military operations. Under the leadership of the Supreme Commander-in-Chief, our Army demonstrated its strength and power to the whole world. Our people are proud of the young people who were heroically martyred and wounded, honorably fulfilling their duty to the motherland. It was stressed at the meetings that President Ilham Aliyev's attention and care for the martyrs’ families is an example for every Azerbaijani.
It should be noted that 3 “Azersu” employees were martyred in the Patriotic War and 23 employees were injured. At the same time, family members of 25 employees of the Joint Stock Company were killed and 45 family members were injured.